Wagi

Każdy kawowy pasjonat wie, jak istotne dla perfekcyjnego zaparzenia są odpowiednio dobrane proporcje zmielonych ziaren do ilości wody. Przygotowanie odpowiedniej gramatury kawy jest jednym z czynników wpływających na finałowy smak naparu, a nawet małe odchylenia mogą go pogorszyć. Dlatego, aby odsypać idealną ilość kawy, potrzebna jest precyzyjna i dokładna waga, zajmująca niewiele miejsca w kuchni i nadająca się do zabrania ze sobą w podróż, aby również podczas wypoczynku móc cieszyć się smakiem i aromatem rodem z kawiarni zawodowego baristy. Te niezwykle przydatne akcesorium znajdziesz w ofercie MOTT COFFEE.

Dokładność zawsze pod ręką

Waga do kawy gwarantuje szybki, precyzyjny pomiar, który zaoszczędza wiele czasu i ogranicza zmarnowany potencjał ziaren przy przyrządzaniu naparu intuicyjnie, mierząc jedynie w ilościach wsypanych łyżeczek. Urządzenie jest na tyle kompaktowe, aby móc wygodnie przechowywać je w szafce bądź w szufladzie lub zabrać je ze sobą w podróż. Mimo niewielkich rozmiarów posiada jednak pole robocze o optymalnej wielkości, na którym zmieści się każde naczynie, w którym będzie parzony napar. Elektroniczne wagi wyposażone w wyświetlacz nie służą jedynie do pomiaru masy kawy, ale też czasu parzenia - wiele z nich są bowiem wyposażone w czasomierz, stanowiący kolejne udogodnienie podczas przyrządzania napoju. 

Zaopatrz się w precyzję

Jeżeli chcesz, aby na drodze do uzyskania doskonałego, zrównoważonego smaku kawy nawet alternatywnymi metodami parzenia nie stały już żadne przeszkody, przejrzyj asortyment MOTT COFFEE, gdzie znajdziesz nie tylko wagi, ale również wysokiej jakości kawę i wszystko to, co potrzebne jest do jej przyrządzenia. 

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl